jirka F

Na co se většinou hodně načekáte?

Já třeba když jedu do Hradce Králové tak na vlak který jede třeba, až za hodinu tak poslouchám ptáčky nebo si v automatu koupím kakaový nápoj.

Odpovědi
Filip84

A, jyřýk🤪 si dal kakao, tvl! Ne, „kakaový nápoj“ si fakt nedávám – bych se zblil. 😅 A piškoty a přesnídávku taky žereš, jak malý děti? 🤦‍♀️😂😂😂

Já nevím, já nad tím nepřemýšlím. Když mám hodinu někde čas, tak jdu na pívo, nebo tak něco, ne? 🙄

da ny

Vlakem jezdím zřídka. Pokud má zpoždění, a chci/musím někam jet,
musím si počkat (užila jsem si toho před lety, docela dost).
Tedy, nečekám na nic a dlouho, už vůbec ne 😉

orwell

Poslední dobou se dost načekám na nějakou otázku tady, na kterou by se mi chtělo odpovědět.