Na co se nejvíc těšíte?

Na co se momentálně nejvíce těšíte?

Nejlepší odpověď
aramah

Na dovču.

Další odpovědi
oskar

Na pátek odpoledne.

ten který je

Těším se na 15.4 2O11 to hraje v Praze Roger Waters,bývalý člen Pink Floyd.

dudu

Těším se na každý zítřek a ranní pozdrav od manželky, na to až opět vnoučata hupsnou na chalupě do bazénu, na výraz vnuků až při návštěvě areálu družstva budou koukat do očí kravám s telátky a na to až si nejmladší šroubek bude moci osahat svoje milované tjaktory,

panenka

Momentálně se těším až mě přijede kamarádka s dětmi a budem grilovat.

kvikal

až mě zítra (pondělí) někdo „udělá“ na vodáku

Michal

Až pojedu s kamarádem zase na ryby.

ReHu

Až mě přestanou bolet záda.

Miroslavst

na 21.12.2012 a pak se uvidí :D

dagry

Já se těším každý den na konec směny a na volné víkendy.

anonym

Na kazde dobre rano,na usmev lidi(bohuzel nejak vymizel).