Bakalář 51

Na čem by měla Rada Evropy zapracovat?

Odpovědi
Edison

Především na svém přístupu k Evropě, jejím obyvatelům, občanům, státům… A to ne jen Rada, ale i Padlament a Komise… Prostě měli by se zamyslet, jak lidem ulehčit život, místo soustavného házení klacků pod nohy.

Kryšpín

Proti těm kteří se vzpouzejí, když se nařídí na př. ukončit kontroly masa z Polska, tak ihned poslechnout a nedělat obstrukce, rovněž vysvětli těm kteří jsou nejkratší dobu v EU, že mají jiné chutě v potravinách, než zápaďáci, rovněž jiné prací prášky a.p..