Lukas27

Myslíte, že vyhraju Trump prezidentské volby v USA?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Záleží na tom, jaký podraz vymyslí jeho nepřátelé z Demokratické strany a BigTech, kteří jsou velmi vlivní a silní. V minulých volbách to bylo kurvítko v softwaru a podvod při korespondenční volbě (Bidena volili 120-letí voliči ap.). Pokud si ohlídají volební systém a nebudou sčítat hlasy 1 měsíc jako nějaká banánová republika, vyhraje Donald Trump.
Je nejvyšší čas vrátit to vychýlené kyvadlo od extrémního levičáctví a globalismu zase do rovnováhy.

Další odpovědi
Drap

Těžko odhadovat. Nemám křišťálovou kouli, ale může se to lehce stát.

paul1

Máme tam dobré známé a ti se dost jeho výhry obávají. Má přehnaně extravagantní chování a mají s tím problém. V minulém období jeho chování stálo lidské životy a dost zraněných. Také velmi rozděluje obyvatele USA.

aliendrone

Tak až do poslední prezidentské volební frašky jsem si držel iluzi, že ve Státech si tohle hlídají (je to citlivé téma, podobně jako tamnější právo na zbraně). A dnes? NWM, tipl bych (po tom co bylo/předvedli), že mírně nevyhraje. Raději bych od boku střelil budoucí burzovní cenu cukru apod. komodity, než tohle. 😐

elkon

Nemyslím, je mi to jedno. K ničemu jej nepotřebuji.

da ny

„Myslíte, že vyhraju Trump ......?“
Vy, asi Trumpovi, nebo někomu jinému, volby nevyhrajete… 😉

Emefej

Kdybych věděl, jak to dopadne, tak si na vítěze vsadím a budu nechutně bohatý.

Ametyst

Paule1, co je lepší? Přímé neotesané chování nebo hladké, falešně líbivé, ale podrazácké, kdy se všechno děje za zavřenými dveřmi? Kromě toho všechno se točí kolem globalismu versus patriotismu. Biden spolupracuje s komunistickou stranou Číny. Bravo!

aliendrone

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

Šéfe s někým jsi si mne spletl. Já starý disident a komunista? Kam Tě vedou světské bludy?
Dal jsem návrh na smazání. Čauko!

aliendrone

paul1>>> WOW! Ty a disident? Leda STEJNÝ jako náš pan prezident, muehehehe! Pořád ti to nedošlo, že? Nedivím se, že „disident“ jako ty je zcela mimo realitu. Kdybys byl alespoň tehdejší „nespokojenec“, HNED by ti docvaklo, KDE „soudruzi z DDR udělali chybu“. Venkoncem BONZOVÁNÍ tobě podobným „disidentům“ VŽDYCKY EXCELENTNĚ ŠLO, nejsem překvapen. PANE DISIDENTE, chrochty chrocht! 😕

Ametyst

🙂 Nojo, vlastně máš pravdu, Aliendrone, já to zvládnu. Díky za podporu!
Docela mě překvapil De Santis, guvernér Floridy, který odstoupil z prezidentského klání.. Ale je pravda, že je populární, a lidi ho chtějí mít „doma“ na Floridě, a ne v Bílém domě. Ze socialistické Kalifornie se stěhuje mnoho lidí i podnikatelů na Floridu, kde ani za covidu nevyšilovali s lockdowny a rouškami, školy fungovaly, atd.

plebs

Záleží jaký názor bude mít Markéta i když v Maďarsku se to nepovedlo " nesmíme dovolit aby vyhrál Orbán ".

Ametyst

🙂 I Evropská unie už panikaří z Trumpa, což není nic nového. Masmedia tradičně plivou jedovatou slinu a Američané čekají přes noc, aby se dostali na jeho předvolební mítingy.