luckykubrt

Myslíte, že se z toho Rakousko dostane?

A co už jako nadělají, když už je postavená? To ji chtějí snad zbourat?
http://zahranic­ni.eurozpravy­.cz/eu/211272-rakousko-je-z-ceska-na-prasky-chysta-velky-protest/

Nejlepší odpověď
Kepler

Budou muset smířit se s tím, nenadělají nic. To se jim to protestuje, když mají elektřinu z alpských hydroelektráren.

Další odpovědi
Drap

Dostane, proč by ne. Bude několik demonstrací, někdo si na tom přihřeje politické body, několik jednání a nakonec zůstane vše tak jak je.

dudu

Populismus jako hrom. Česko je třetím největším exportérem elektřiny v Evropě a nejvíce ji od nás nakupují právě Němci a Rakušané!!!

Kryšpín

Možná někteří jejich potomci žijí v iluzi Rakousko-Uherska

luckykubrt

Mně spíš pobavil ten titulek, že jsou z toho na prášky. Pisatel toho článku má z toho zřejmě druhé vánoce. 🙂