holaola

Myslíte, že se dá povznést nad fyz. bolest?

  • Myslíte si že se dá nad jakoukoliv fyzickou bolest povznést, a v podstatě se na ní dívat, ale fyzicky jí vlastně necítit.
  • Myslíte že to jde u jakékoliv emoce?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano.
Vždy si představím mrznoucí vězně v koncentračním
táboře, hladové děti, trpící zvířátka a jakoukoliv bolest
přetrpím.

Další odpovědi
Šidlo

dočasne hej, ale potom sa to 100 krát vypomstí

a u emócií neodporúčam potláčanie, možno len keď chcete zbiť poštára, že u vás zvoní skoro ráno......potlá­čanie emócií ničí imunitu a cievy

ivzez

Někteří jedinci to dokážou.

Drap

Částečně toho lze dosáhnout různými technikami. Na 100% to je však nemožné.