PEES

Myslíte, že Odpovědi.cz budou někdy aplikace do chytrých telefonů?

Nejlepší odpověď
dubraro

Již teď si můžeš Odpovědi otevřít v browseru v mobilním režimu. Ja mobilní verzi moc nefandim, z důvodu nepohodlneho psaní odpovědí na prťavé virtuální klávesnici.

Další odpovědi
Dochy

Nevidím k tomu důvod. Další zbytečná aplikace, která bude zasírat telefon? Vždyť jde jen o zobrazení, ev. editaci a odeslání textu. Spec. aplikace má oproti WWW prohlížeči zanedbatelnou přidanou hodnotu.

sesednizkola

Mobilní verze mi příjde super, ovšem nenašel jsem na ní přístup do diskuze a to je podstatné mínus, protože díky tomu jsem dlouho nevěděl, že tu nějaká diskuze vůbec je. Aplikace by byla si myslím zbytečná, ale třeba by byl někdo rád kdyby mu zazvonil mobil vždy když někdo napíše novou otázku )))