BANAN93

Myslíte, že některé země budou chtít využít svoji válečnou techniku založenou na ropě ????? (před vyčerpáním zásob)

Tak si řikám že zásoba ropy už musí být dávno pryč – máme třeba milardu aut a každé denně spotřebuje třeba 1l ..... a to se z ropy dělaj i plasty atd.
Vím že se ropa ředí různými bio palivy (řepka, kukuřice)

Nejlepší odpověď
badisko

to myslite spise jako alegoricky prujezd tanku napric Evropou jo…ne nemyslim ze by byl nekdo tak na hlavu ikdyz i to se stava…
Doplňuji:
ikdyz jako predstava je to velice lakave …videt vsechny tu valecne stroje jak jedou do vysokych peci tam se rostavi a udelaj se znich …jine prospesnejsi vyrobky…ikdyz nutno dodat kde by byly lide a jejich technika nebyt te valecne masinerie …nejspise este u klacku a pestnich klinu…