Tabea

Myslíte, že jsou i lidé, kteří tráví čas u počítače i více než 12 hodin denně?

Nejlepší odpověď
Kelt

Tak třeba včera jsem tam seděl od 8:00 do 24:00. Moje činnost byla stahování souborů, úprava souborů a odstraňování souborů, které mám vícekrát. Mezitím jsem sledoval filmy nebo poslouchal a učil se přitom jazyky. Pochopitelně, že jsem občas odešel, něco jsem jedl a něco si uvařil. A něco přes hodinu jsem byl ve městě na nákupu. Takže to bylo víc než 12 hodin. A to je zhruba jednou do týdne, dvakrát do měsíce. Ale mám k tomu důvod, potřebuji si předělat soubory na 256GB kartu.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ano, dokonce několik takových znám >>> část doby pracovně, část za zábavou … a to jsem zapomněl na nakupování, to taky nějakej čas zabere …

Rokio

Určitě takoví lidé existují. Jsou to závisláci a měli by dobu u PC omezit. Něco jiného je ovšem práce u počítače.

Kepler

V jednom kuse to asi nejde, to by z toho jeden zmagořil. Třeba by se ukládal ke spánku přes nabídku START – režim spánku.. Ale s přestávkami – to věřím.

marci1

Jsou. Řešil se dokonce i případ dítěte, které strávilo denně na počítači 8 až 12 hodin(!). ☹
https://www.ty­den.cz/rubriky/zdra­vi/jak-to-je-se-zavislosti-na-pocitacove-hry_534899.html

JežíšKristus

Někteří i 24 hodin v kuse

24 hours livestreamy nejsou ničím novým

aliendrone

Určitě. Zkus někdy zahrát POŘÁDNOU hru. Nebo sosni kompletní seriál, který tě „bere“ (několik řad). Jsou to sice „nárazovky“, ale znám lidi (převážně mladé), kteří NAPROSTO BĚŽNĚ prosedí DENNĚ u kysny 6+ hodin a to nemyslím pracovně. Nikam nechodí, nic je nezajímá, jen co přijdou domů, tak zasednou a dřepí na YT, FB a dalších kktinách dlouho přes půlnoc a o víkendech jedou prakticky nonstop. Dá se řící, že PC/internet je CELÝ jejich život. :)

Emefej

Nemyslím, vím to.

Lurius

Třeba hráči online her jako je World of Warcraft nebo lidé lidé co mají nějaký handicap omezující jejich fyzickou aktivitu jako byl třeba Stephen Hawking

Schluker

Denne stravim praci u pocitace prumerne 10 hodin. Obcas to vyskoci az na 16. Taky si rad jako relax zahraju nejakou hru, takze soukrome bez problemu hodinku, dve denne pridam.

Arne1

Asi jo. Nekoukám na hodiny.

dubraro

Znám. Třeba já. Většinu z toho v práci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Kelt – Dávat soubory na kartu není žádné terno, pokud tím myslíš něco jako archiv.