Miroslavst

Myslíte, že je to splněná noční můra?

Myslíte, že je to splněná noční můra všech porodníků?
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/208057-novorozena-holcicka-spadla-porodnikovi-na-podlahu.html

Nejlepší odpověď
anonym

´v polsku začínají být vyhlášení svým chováním k novorozencům,není to tak dávno co soudili zdravotni sestru že se nechávala fotit s nedonošenými miminky měla je třeba strčené v kapse atd. bylo to hodně nechutné,snad toto miminko bude mít štěstí a uzdraví se držme mu palečky

Další odpovědi
HOMER

Myslím že jo,a taky všech rodičů.Myslíte,že by to ten porodník mohl udělat naschvál?To snad ne!

martina1

Vůbec se tu nechci zastávat toho lékaře,ale věřím,že to schválně neudělal.Maminky vědí,jak je to ošemetné,držet v ruce namydlené dítě.V gumových rukavicích to musí být taky mazec a myslím,že se podobné situace bojí porodník při každém porodu.Někdy mimčo tahaj co to jde a jindy je to šup šup.Hlavně ať je holčička zdravá.

Michal

Myslím si ,že ne.