hanulka11

Myslíte, že je správné aby si tu někdo dělal reklamu?

Nejlepší odpověď
Terryle

Správný, nesprávný… ono to je asi jedno. Z něčeho ty stránky musí být placený…
Na druhou stranu, podle mě je lepší, když je to takhle označený a víte, že to je reklama, než aby se někdo zaregistroval jako normální uživatel a podstrkoval reklamu skrytě.

Další odpovědi
tom004

Všiml jsem si toho také.Nevím,jestli mi to má vadit,nebo ne.Je tu ale,jedno ale.Cituji z kodexu:

Není však přípustné uvádět odkaz, který není k tématu, je evidentně nabídkou nebo je zaměřen k osobnímu nebo finančnímu prospěchu.

Takže,podle mne,platit může jedno,nebo druhé.A bylo by správné,aby to admin vysvětlil.A dnes už je to druhá odpověď,u kte­ré,nevím co je správně.

led

Reklamy si môžte zablokovať.
Ak by tu neboli oficiálne reklamy, museli by sme si asi otázky aj odpovede platiť. Berme to ako nutné zlo.
Na druhej strane sa niektorí užívatelia snažia sem prepašovať svoje reklamy, to je proti kódexu užívateľa.

fg

Já bych řekl,že ne.Je jich plná TV rádio obchody atd.