atom

Myslíte, že by byl Steve Jobs hrdý na IOS 7 ?

Odpovědi
Krepy

Určitě ne. Po jeho nešťastném konci si s Applem dělají co chtějí. Kdyby tu Steve ještě byl, nenechal by to tak a určitě by nedopustil, aby se iPad4 vydal za takto krátkou dobu hned po iPadu3. Chudáci Ti, co si koupili 3. Bohužel tam patřím i já.

Bedy

Ne a přijde mi, že Applu začíná téct do bot. Nový iOS 7 mi docela dost připomíná Windows Phone – mj. kterému roste tržní podíl a brzy se očekává, že iOS předběhne – v řadě zemí Windows Phone už iOS předběhl, například v Polsku, Republice Jižní Afrika, Rusku či v Itálii.

pl4toon

iOS7 je krok směrem k Windows. Však žádný div, po desetiletích už jim to asi došlo. Já osobně jsem něco podobného očekával už v dřív. Jsem toho názoru, že se smrtí Steva Jobse umřel i Apple.