loosi

Myslíte, že automobil u kterého svítí kontrolka ESP projde přes STK? Kontrolka se rozsvicí náhodně… Děkuji za odpověď

Po vypnutí a následného nastartování motoru se kontrolka již nerozsvítí…

Odpovědi
Kepler

Myslím, že STK se o všelijaké doplňkové pičučinky, které se provozuschopnosti auta nedotýkají, nezajímají. Čím víc elektroniky, tím víc na h…

plebs

Je to závada, která signalizuje poruchu na zařízení, tudíž projde pouze na dalších 30 dnů.
Na př. když by policista zjistil nefunkční kontrolku, tak může také zkrátit technickou způsobilost na 30 dnů, pokud se na STK dotyčný v limitu nedostaví, tak absolvuje později celou technickou prohlídku.

mosoj

ESP není povinnou výbavou automobilu, nicméně pokud je namontované musí být bez závad.

Emefej

Neměl by projít.

independent

Já prošel s nefunkčním tachometrem.

mosoj

A dál ?