Avatar uživatele
ReHu

Myslíte, že admin opravuje pravopis?

Protože jsem v otázce psala odpověďovat, myslela jsem tím odpovídat i klást otázky. A teď tam je odpovídat, což znamená pouze odpovídat
Doplňuji:

vopice – jak bys to napsal krátce a jasně slovy, které znáš :D ? Včíl mudruj :D.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, kapka před 4995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Ano opravuje.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dokazete-psat-nohama
zde jsem psala otázku prsty na nohou a podle toho to taky vypadalo…/také jsem měla za to, že to má svůj účel/:-)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/odpovede-sk-ma-smysl-zde-neco-rozjizdet
a zde bylo původně Má to smysl? Admin celou otázku přepsal, nejspíš chtěl, aby si jí všimlo více lidí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Ano, admin to tu opravuje. Včera byla jedna otázka s nadpisem, který byl psán Caps Lockem. Teď je to opraveno, že jen začátečn písmeno je velké, zbytek malé. Upravuje i nadpisy (Nedávno to bylo u Miroslavovi otázky s tím jeho bolákem na uchu).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vopice

Já osobně slovo „odpověďovat“ neznám – co to je za zkomoleninu? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Mně to slovo dává smysl a jinak bych to nevymyslela. Je mi jasné a příjemné narozdíl od cizích slov přejatých hlavně z počítačové mluvy. A komu se to nelíbí ať si to vydilítuje! Jinak pravopis asi a.nestíhá opravovat vzhledem k počtu chyb, které se tu objevují. Čeština je mocná čarodějka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ak opravuje, tak to znamená, že ani on neovláda spisovnú češtinu.
Ak si pozriete niektoré príspevky „učiteľským“ okom, červené pero sa vám trasie od chuti opravovať.
Nebudem konkrétna, každý má nárok písať ako vie. To to nie je oficiálna stránka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
macek

No mě to slovo připadá dost šílený.Nikde jsem se s ním nesetkala.Ačkoliv když poslouchám rádio tak tam říkají kolikrát takové zkomoleniny že už se nedivím ničemu.A většinou to jsou naši veřejní představitelé…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terry

macek – ta samá otázka – jak byste to napsala krátce a jasně, krátce a srozumitelně jinak ? Kritizovat bez vlastního řešení není umění a také to umí každý.

Také se zde nikdo neptá, jestli se vám slovo líbí nebo ne.

před 4995 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek