kosaaaak

Myslíte si že to má v životě jednodušší muž a nebo žena?

Nejlepší odpověď
dědapetr

MUŽ ( jsem muž )

Každý to má těžké jak si to sám udělá,ať je to žena a nebo muž.

Další odpovědi
anonym

MUŽ ( jsem muž )

Obecně muž, nakonec Deli to napsala fakt ze života.
Ale znám ženy, které dokáží šikovně využívat svých ženských zbraní a ty většinu průměrných chlapů bezostyšně převálcují.

Deli

MUŽ ( jsem žena )

Otázka je velice těžká. Nedá se na ni jednoznačně odpovědět.
Myslím, že to v životě má těžší žena, ale já osobně jsem ráda, že jsem žena a neměnila bych.

A v čem to má těžší?
Přivádí na svět děti a je za ně zodpovědná, musí se o ně postarat, když chlap selže. Naše společnost jaksi dokáže omluvit chlapa, že opustil rodinu, ženu nikdy. Ovšem pracovní a platové podmínky má žena s dětmi podstatně horší, než muž (ať už dětný, či bezdětný).

fablen

ŽENA ( jsem žena )

Je to jedno – na pohlaví nezáleží. Složité to mají všichni, někdo víc, někdo méně. Záleží na tom, jak se k tomu kdo postaví.

SINGO

MUŽ ( jsem muž )

filva

MUŽ ( jsem muž )

GM

MUŽ ( jsem žena )

Každý to má v životě stejně těžké, záleží na úhlu pohledu. Muž to má z mého hlediska poněkud snažší, neboť má větší fyzickou sílu než žena, nemusí tedy tolikrát spoléhat na pomoc ostatních.

lukas.lukas

MUŽ ( jsem muž )