Kepler

Myslíte si, že tlačítko MŮJ STREAM používá aspoň mírná většina uživatelů?

Tedy, abych nebyl nespravedlivý, někteří jej skutečně podle všeho používají. Jsou zvědaví, co na to jejich kolegové a snaží se nezapomenout reagovat na své oříspěvky. Taky diskuze. Často mám pocit, že příspěvek je pohřben hned po první hodině.

Odpovědi
Mc Merkurion

… nevím jak jiní, já stále …

briketka10

Dříve jsem Stream a Diskuzi navštěvovala stále,
ale nyní sem chodím málo Stream mě zajímat
nemusí. Příspěvky čtu dřív než odpovědi pak je
hodnotím :)

anonym

Záložku stream nepoužívám, ne že bych cíleně nechtěl ale prostě mě ani nenapadne na ni přepnout. Mělo by to být implementováno jinak. Žádná zvláštní záložka se záhadným názvem ale jednoduchý princip, že všechny otázky u kterých někdo reagoval v diskusi na můj vlastní příspěvek se mi (nikoliv ostatním) pokud jsem přihlášený ihned zobrazí na titulní stránce jako by byly nové … a bylo by po problému.