Meal

Myslíte si, že tak jako v Česku pouštějí americké písničky, tak i v Americe pouštějí české písničky?

Nejlepší odpověď
Shaohao

rozhodne ne, vzdyt se to neda poslouchat ani tady…

Další odpovědi
Zbynas

Amerika je světoznámý kontinent a pravděpodobnost poslechu hudby z těchto míst je po celém světě mnohonásobně vyšší, než situace obrácená. Vždyť spousta Američanů ani neví, kde je Česká republika, natož, aby znali českou hudbu. Existuje nějaký Čech, který neví, kde je Amerika?

marci1

Ne, nepouštějí. ☹

gecco

Srovnávat americký a český ´trh´ muziky naprosto nelze…
🙂
Ale ano, určitě se i v Americe český písničky hrajou – minimálně tam, kde jsou významné české komunity.

sesednizkola

Teda tak hloupé otázky ze dneška, to je opravdu síla..

Ne, nepouštějí. Stejně jako u nás nepouštějí madarske pisnicky, moldavske, iranske, nemecke atd. Navic co vetsina lidi, prevazne starsi generace, oznacuji za americke pisnicky, často americké vůbec nejsou. Je to proto, že zpívají anglicky. Co je za nesmysl, že …„snad nějaký Čech neví kde je Amerika?“ Amerika je kontinent, takže Američan by měl vědět kde je Evropa, a to jistě ví. Je otázkou, zdali ví občan např. Utahu kde je ČR a zda ty víš, kde je Utah. Ale to je na další diskuzi. Americke pisnicky se u nas pousti, protoze anglicky umi kazdy, americanovi nejakej např. Honza Nedvěd moc neřekne. Navíc spousta českých písniček jsou převzate zahraniční a co se týče např. country tak mnohdy to jsou do čestiny přezpívané písničky amerického původu. Zapoj mozek příště.

anonym

Leda tak „Škoda lásky“ 🙂

lexx

myslím že ano, místní stanice malého dosahu v lokalitách hustěji obydlených českou komunitou, emigranty…

střevo

jó pouštěj je často v rádiu páč na tv už neska nikdo nečumí jen babizny na telenoveli
zbynas co pomlouváš ameriku
dyť tamvotaď pochází všechna kultura na zeměkouli
kdo byl první na měsíci ? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ntYrAQVQZKs

anonym

Pouštějí ti,co tam emigrovali,