Rokio

Myslíte si, že stalker jako jsem já, by mohl v krajním případě skončit i v zabezpečovací detenci?

Zeptal jsem se tu už minimálně jednou, jestli by stalker mohl v krajním případě skončit v zabezpečovací detenci. Napsali jste mi, že ano.

Jak by to ale bylo v mém případě? Já jsem kultivovaný stalker, který to myslí dobře a projevy mého stalkingu jsou z určitého pohledu dobré.

Je možné, že kdybych zašel příliš daleko, tak bych jednoho dne se mohl ocitnout přikurtovaný k lůžku v zabezpečovací detenci?

Odpovědi
zjentek

A co vlastně stalkuješ? Odpovědi na otázky? (; D; D;

elkon

Jsi hlupák, který otravuje stále stejnými hovadinami. Už ti bylo odpovězeno mnohokrát a jak je vidět marně. Zřejmě ti pomůže jediné: že ti ten kterého sleduješ rozbije „ciferník“. Slušně řečeno.

Filip84

A proč se ptáš znovu, když už jsi odpověď dostal?

Stalking je stalking, jaké jsou pohnutky stalkera, je absolutně bezpředmětné, nikoho to nezajímá. Lidé jsou nadáni neutuchající potřebou hledat racionální ospravedlnění pro absolutně iracionální a neospravedlnitelné činy. Žádné novum. 🙂