Rokio

Myslíte si, že si Jiří Kajínek zaslouží po smrti vstoupit do očistce?

Podle mě ano. Není tak špatný, aby po smrti šel do pekla. Kajínek je pouze zloděj a teď vede počestný život. Mělo by mu být odpuštěno za to, co spáchal.

Odpovědi
jsemjá

jiná odpověď

Podle toho, jestli někoho opravdu zabil, půjde buď do pekla, nebo do nebe. Jako kdyby jsi nečetl, co jsem ti napsal, rokio.

Drap

jiná odpověď

Nevím, zda očistec je. Podle mne jako nevěřícího neni. A i kdyby byl, nejsou známy podmínky přijetí. Takže pravdivě ti nedokáže odpovědět tady nikdo. A myslet si můžeš co chceš. Třeba přemýšlej o tom, k čemu je tato otázka dobrá a zda může někomu pomoci.

Roman71

jiná odpověď

Rokio, zeptal bych se někoho z těch, kdo učí o pekle a očistci, jaký na to mají názor 😉 zřejmě v tom mají jasno.