Lutagame

Myslíte si že Rusko dnes se chová jako Německo v 20. století ?

Ahoj , myslíte si to také ? Dnes bych řekl že němci jako národ jsou strašně milí , za to rusko se mi tak nejeví neříkám ,že by to byli špatní jako národ ,ale na dovolené sem toho dost viděl rusáci se tam chovali jak největší páni furt byli povýšeni nad ostatníma , řvali na personál a byli drzí na ostatní hosty mluvím o všech co tam byli se mnou , jednou do konce schválně strčil do němce , viděl jsem to rozlil mu polévku a ještě se mu vysmál a ten němec se jen omlouval jemu … nechal jsem to být nerad se do něčeho míchám ale tohle bylo dost … Bojím se aby za chvíli rusko nebylo jako právě dřív německo , aby neměli touhu po moci a nezačla nějaká 3. světová víte co se říká 3. světová bude fakt ostrá a 4. bude jen s mečem … Máte podobné postřehy ? nebo myslíte si totéž ? PS : byl jsem v egyptě …

Nejlepší odpověď
mosoj

To je hezký že jsi byl v Egyptě , ale tvoje názory mně docela pobavily !

Další odpovědi
lota

Nemyslím si. Napadla mě jedna virální hláška, která mi přijde docela trefná (uvidíme, jak se situace vyvine, ačkoli ve své době byla i platná): „Adeptovi na Nobelovu cenu za mír rozmluvil válku v Sýrii bývalý agent KGB“

dhampir

Souhlasím s lota… snad mě nebudete soudit, ale já sama mám ráda 1 ruského herce: Danila Kozlovsky