Rokio

Myslíte si, že rodina zemřelého chodce dostane nějaké odškodné?

Zde je odkaz na zprávu: https://www.no­vinky.cz/krimi/cla­nek/mlady-chodec-ve-zline-neprezil-celni-stret-s-autem-40354603
zdroj: novinky.cz

Je jisté, že ten řidič přejel toho chodce. Auto toho chodce zabilo. Chodec navíc utrpěl větší újmu. Škoda 150.000 Kč na vozidle je proti tomu nic.

Odpovědi
Drap

Může dostat, pokud bude prokázáno, že na tom neměl žádnou chybu, že tomu řidič mohl zabránit a po zvážení všech okolností. Také samozřejmě záleží na tom, da soud určí nějaké odškodné a určí kdo by ho měl platit.

Mc Merkurion

… asi má šanci, jelikož vběhl ZLEVA, tudíž to nebylo náhle z chodníku … ale je to jen můj názor, nezkoušej to !!!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.