hanulka11

Myslíte si ,že řekové s jejich mentalitou si poradí s bankrotem ?

Je jisté, že je to potká , ale jak se s tím vypořádají?
Doplatíme na to my, kteří tam cestujeme? Zatím jsem to nepocítila ,ale co v dalších letech?
Doplňuji:

  • iv- je smutné co se děje ta země je tak krásná – neumím si představit, že bych tam už nemohla jet .Snad to nedopadne jak píšete.

Nejlepší odpověď
dědapetr

To ví jen pán bůh a vláda Řecka a Evropská Unie.

Další odpovědi
ivuskach

Oni sami si asi jen těžko pomůžou… ale EU je v tom nenechá, protože by to nevrhalo dobré světlo na EU jako celek.

Jinak si myslím, že turisté na tento problém nedoplatí… Řecko by bylo samo proti sobě – vždyť žijí převážně z cestovního ruchu.

tom004

Protože jsem tam také párkrát byl,tak při jejich mentalitě,se obávám,že ne. Kamarád se jedné ženy,zeptal proč stávkují kvůli prodloužení odchodu do důchodu pro jejich muže,když se tak děje i v jiných evropských státech,a odpověď byla,že přece jejich muži dělají i v zimě. A nebyla sama s tímto názorem. Ale je pravda,že turistů se to zatím nedotklo.

anonym

Neverim , ze to chapou. Chteji jen brat , a ne davat. Ted musi sporit, stejne jako Portugalsko a Irsko. Kdo to nepochopi , poleti z Unie. Zatim muzou byt radi , ze v ni jsou. Ven se jim chtit nebude …byla by to podle me pak druha Libye. S cestovanim nedokazu odhadnout co bude. -iv-
Doplňuji:
Ono to snad tak nebude . Zalezi uz jen na nich. Nemuzou porad spolehat na ostatni zeme , ze jim budou pomahat … ja to prirovnavam – jako kdyz si nekdo bere pujcku, nemuze ji splacet …tak dalsi a zase dalsi … az prijde o vsechno , i strechu nad hlavou. Bohuzel. A vam nekdy doporucim i jine krasne zeme . :)

tom004

Byl bych také nerad,ale pravda je,že jsou dost svérázný národ.

hanulka11

  • iv- děkuji