Myslíte si,že pranostiky jsou v dnešní době pasé?

Odpovědi
Terryle

Neřekla bych. Občas jsme sice přírodu zblbli solidně, ale většina věcí se za nějakých 100, 200 let úplně vychýlit nedá. Spousta věcí pořád platí – oni to předkové měli sakra dobře vypozorovaný, co čemu předchází.

anonym

Pomalu to tak začíná vypadat.Když ne dnes,zítra určitě. Ale vzniknou nové.
Třeba o ledních medvědech.

Neonka

Já mám nejznámější pranostiky zapsané, zdá se mi, že se na ně můžu dost spolehnout a nejvíc se asi těším na ´´ Na Boží narození o bleší převalení ´´ – to znamená, že se zase o Vánocích konečně začne den prodlužovat. 🙂

quentos

Jo, to jsou; přírodu jsme si tak zprasili, že hledat nějaká pravbidla v chování počasí je dnes už opravdu absurdní.