orwell

Myslíte si, že jste dost líní na to, abyste mohli být inteligentní?

https://globe24­.cz/revue/28661-jste-lini-podle-vedcu-jde-o-znamky-inteligence?ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=sekce-z-internetu

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… jen línej člověk vymyslí zlepšovák, aby se nemusel dřít …

Další odpovědi
marci1

Určitě. Když chci něco vymyslet, nebudu se zabývat nějakou prací. Myšlení člověku sebere mnoho energie. 🙂
„Dnes je skoro masový jev lenost myslet. Lidé se vydávají všanc médiím, nechávají si od nich naplnit obsah svého vědomí, a při tom sami aktivně nepřemýšlejí, nesnaží se tvořit.“ – Petr Příhoda

Alesh

Paráda, spousta lidí o mě říká, že jsem línej a teď jsem pochopil, že je to vlastně lichotka. 🙂

klumprt

Jo, hoši, abyste se mohli celý život jen tak válet, to musíte umět se vším vydrbat. Abyste uměli se vším vydrbat, tak to musíte mít pod čepicí. To je prostá logika.

Kepler

Ano, takové aktivity jako vytíraní schodů a okopávání záhonků mi moc na přemýšlení nepřidávají. Jsem líný jako veš, ale ne dost líný, abych se za sebe styděl. Kompromis se dá najít.

pusinka50

Ano „sím“.:-))
A se stoupajícím věkem a únavou materiálu jsem stále více inteligentnější.:-DD

dubraro

Líný jsem dost, ale jestli to stačí k tomu, abych byl inteligentní, ne­vím.

Lamalam

Blbost. Když jsem bydlela ve městě, měli jsem v sousedství rozsáhlou rodinu lenochů a inteligencí moc neoplývali (ba ne, kecám, IQ měli asi 120 – všichni dohromady).

zjentek

Nevim, ale článku absolutně věřim. Absolutně! ;)