Avatar uživatele
orwell

Myslíte si, že jste dost líní na to, abyste mohli být inteligentní?

https://globe24­.cz/revue/28661-jste-lini-podle-vedcu-jde-o-znamky-inteligence?ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=sekce-z-internetu

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, Alesh, Drap, briketka10, gecco před 2573 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jen línej člověk vymyslí zlepšovák, aby se nemusel dřít …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Určitě. Když chci něco vymyslet, nebudu se zabývat nějakou prací. Myšlení člověku sebere mnoho energie. 🙂
„Dnes je skoro masový jev lenost myslet. Lidé se vydávají všanc médiím, nechávají si od nich naplnit obsah svého vědomí, a při tom sami aktivně nepřemýšlejí, nesnaží se tvořit.“ – Petr Příhoda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Paráda, spousta lidí o mě říká, že jsem línej a teď jsem pochopil, že je to vlastně lichotka. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Jo, hoši, abyste se mohli celý život jen tak válet, to musíte umět se vším vydrbat. Abyste uměli se vším vydrbat, tak to musíte mít pod čepicí. To je prostá logika.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ano, takové aktivity jako vytíraní schodů a okopávání záhonků mi moc na přemýšlení nepřidávají. Jsem líný jako veš, ale ne dost líný, abych se za sebe styděl. Kompromis se dá najít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Ano „sím“.:-))
A se stoupajícím věkem a únavou materiálu jsem stále více inteligentnější.:-DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Líný jsem dost, ale jestli to stačí k tomu, abych byl inteligentní, ne­vím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Blbost. Když jsem bydlela ve městě, měli jsem v sousedství rozsáhlou rodinu lenochů a inteligencí moc neoplývali (ba ne, kecám, IQ měli asi 120 – všichni dohromady).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nevim, ale článku absolutně věřim. Absolutně! ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek