Myslíte si,že jsme si tady všichni rovní,nebo někteří jsou rovnější?!

Nejlepší odpověď
www

Hoodně zajímavá otázka!
A promiňte, řekl bych že někteří rovnější ☹ Točí se to zde honbou za palci, odpovědi ne zcela konkrétní jsou občas hodnoceny „samej palec“ příznivci odpovídajícího atd.

Doplňuji:
A teď klidně do mne! 😁

Další odpovědi
Berušinka

Tady jsme si určitě všichni rovní, ale kdybych šli někam do společnosti, tak by to tak nebylo (při takové té významné).
Spíš je mi příjemnější, že tu jsme jako kamaradi a ne jako někdo víc a někdo méně.

mosoj

Dávám za pravdu www !!! Hodně palců kvalita žádná! Uživatelé po tom ale prahnou.
Takže se nám zase vrátí staré časy, kdy za otázku " Jaké je u vás počasí" dostane dotyčný 10 palců. Jak jednoduché, netřeba si namáhat hlavičku. Lid to chce, lid to má mít. Jenom doufám že majitelé přepíší i celá pravidla
či kodex nebo jak se zde tomu říká. Nebo se bude zase opakovat to samé ale z druhé strany.

Jinak ale upozorňuji že netřeba otázku přesouvat, stačí ji smazat a máte po bodíkách.
A včíl jak z toho ven ?

Elk

Pokud se dodržují pravidla, tak jsme si tady všichni rovni. Všichni jednou začínali – s menšími či většími kiksy, ale myslím, že je tu slušně demokratická spolešnost. Díky.