Rokio

Myslíte si, že by Jaromír Jágr byl dobrým budoucím prezidentem České republiky?

Podle mě má dobrou osobnost, není příliš starý na tuto politickou funkci a hlavně je oblíbený, i když nemá politické zkušenosti.

Jaký máte na něj názor vy? Myslíte si, že by byl dobrým prezidentem ČR?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím že by nebyl dobrým prezidentem.

Další odpovědi
Lamalam

Myslím, že ne.

marci1

To nemohu zodpovědně říci, ale myslím si, že jeho smyslem života je hokej. A je v něm fakt dobrý. 🙂

dubraro

Funkce prezidenta je u nás jen formální a dokázal by ji vykonávat víceméně každý průměrně inteligentní a uvážlivý člověk. Takže samozřejmě i pan Jágr.