jirka F

Myslíte si, že dnešní společnost je něčím divná?

A čím případně?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Lidé nějak cítí, že jde o hodně: o jejich způsob života, který znali, o tradiční hodnoty, a že jsou teď zatlačeni ke zdi. Přepisuje se historie a vyrábí se newspeak. Z útočníka je oběť, neřeší se veliké problémy, ale uměle se vyrábějí malé, a nafouknou se, aby vypadaly globálně. Vypadá to, že stát už tu není proto, aby chránil bezpečí a zákony, lidé už nemůžou institucím věřit.

Další odpovědi
Malvína

Ano je. Neustále omílající rasismus, že už si já, jakožto bílá, připadám rasisticky utlačována. Že se neustále řeší LGBT komunita. Že neumíme ocenit realitu, ale honíme se za popularitou a “likes”.
Obecně mi hodně vadí názory, projevy a pochody proti výše zmíněným, jelikož se uvádí, jak heteráči a bílí jsou zlí. Jenže oni to ženou do takových extrémů, že nás druhé utlačují a snaží se o to, že jejich verze je ta jediná správná. Správné jsou obě, ale v rovnováze.

Rokio

Ano, dnes za neškodné plácnutí po prdelce, nebo za pár košilatých vtipů ti hrozí obvinění za sexuální obtěžování a přitom to nebylo myšleno špatně a byla to jen legrace.

Také se obávám skutečnosti, že muslimové do mé smrti převálcují naši kulturu nebo že se tu přemnoží jedna nejmenovaná menšina a sociální systém se zhroutí.

Kelt

Možná hledáš vhodné slovo, ale pamatuj na to, že i ty jsi součástí této společnosti. Ona na tebe působí a ty působíš na ni. V každé společnosti jsou nějaké hodnoty, trendy, moda. Co se může a co se nesmí. Každý z nás je konzument, využíváme toho, co nám společnost nabízí. Nebo si myslíš, že bez tebe to není ono? Zkus změnit společnost, okolí, sebe. Mnoho lidí ti řekne, že by se mohlo změnit hodně, ale k činu se má málokdo. I tady platí – Je mnoho povolaných, ale málo vyvolených.

plebs

Podívejte je tady nádherně není napaden Novičokem revolucionář Milionů chvilek, nesřílí se jako za velkou louží, ani policie nezaklekne čecho afrikána.

zjentek

Za mého dětství byli za slabé považováni fyzicky nezdatní mezi námi. Pomáhali jim ti stateční. Dnes jsou za slabé považováni ti bez peněz. To JE DIVNÉ. Totiž, co tak asi mají dělat ti stateční?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

plebs

Na př. velká část společnosti je divná nemůže pochopit co je BIS nadává na plk. Koudelku, poněvadž je to služba pouze informační, nevyšetřuje a nedodává soudu důkazy tudíž i u ní může dojít k menšímu pochybení
Poté těžko pochopit projev pana Hamáčka A. Babiše máme 100% důkazy na Ruské agenty, ovšem bylo by vhodné srdcevroucí projev pro veřejnost doplnit, – až to vyšetří vyšetřovatelé a Centrála proti organizovanému zločinu, poté předá soudu bude veřejnost dodatečně kvalitně informována.
Největší prasečinu provedl práskač, který pravděpodobně od tajných služeb vytáhl písálkům tajný spis a písalkové předčasně zatlačili na vládu tím je předčasně narušeno vyšetřování.