Avatar uživatele
anonym

Myslíte si že bude Konec Světa 2012 ??

Lidi mám dotaz?Vážně si myslíte že bude konec světa zrovna v roce 2012?To je vážně tak možne když končí májský kalendář?Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4766 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

10 stránek různých odpovědí na
Doplňuji:
Před chvílí jsem přečetla článek v časopise Epocha.
Sami Mayové s pojetím konce světa nesouhlasí. Konec 13. období, zvaného baktun (jeden baktun má 144 000 dnů), má podle nich přinést velké změny, ale apokalypsa na programu není. Naopak. Mayský kalendář funguje cyklicky. Začíná jen jeho další období, v podstatě od nuly.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=konec+sv%C4%9B­ta+2012&sa=Vyh­ledat#1158

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Nie. Nemôže byť, mám naplánovanú oslavu mojich 100.narodenín… A to je ešte ďaleko.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Už zase ???
Co použít vyhledávač?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Itter

NE. Říká se, že končí cyklus májského kalendáře a já jsem toho názoru, že je to v podstatě stejné jako kalendář na mém stole – každý týden je třeba otočit sránku a každý rok musím koupit nový.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

To je katastrofa s tím koncem světa,nepřestanou blbnout a nepřestanou.Lidi se rádi straší,ale čeho je moc toho je příliš.Vždy něco začne a vždy končí,skončil jeden kalendář začne druhý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Klidně ať přijde. Alespoň bude konec, a klid. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Jednou ten jejich kalendář prostě skončit musel, ne? ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Je zřejmé, že s medializací tohoto datumu bude otázek tohoto typu přibývat.
Můžeme o tom polemizovat, můžeme stím i nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se proti tomu dá dělat.
Podívejte se na tento dokument a udělejte si obrázek. Vše ale s rezervou.

Zdroj: http://www.uloz­.to/8581897/2012-mayska-proroctvi-a-kruhy-v-obili-mayan-prophecies-and-crop-circles-avi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek