Myslíte si že bude Konec Světa 2012 ??

Lidi mám dotaz?Vážně si myslíte že bude konec světa zrovna v roce 2012?To je vážně tak možne když končí májský kalendář?Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
annas

10 stránek různých odpovědí na
Doplňuji:
Před chvílí jsem přečetla článek v časopise Epocha.
Sami Mayové s pojetím konce světa nesouhlasí. Konec 13. období, zvaného baktun (jeden baktun má 144 000 dnů), má podle nich přinést velké změny, ale apokalypsa na programu není. Naopak. Mayský kalendář funguje cyklicky. Začíná jen jeho další období, v podstatě od nuly.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=konec+sv%C4%9B­ta+2012&sa=Vyh­ledat#1158

Další odpovědi
led

Nie. Nemôže byť, mám naplánovanú oslavu mojich 100.narodenín… A to je ešte ďaleko.

ReHu

Už zase ???
Co použít vyhledávač?

Itter

NE. Říká se, že končí cyklus májského kalendáře a já jsem toho názoru, že je to v podstatě stejné jako kalendář na mém stole – každý týden je třeba otočit sránku a každý rok musím koupit nový.

dědapetr

To je katastrofa s tím koncem světa,nepřestanou blbnout a nepřestanou.Lidi se rádi straší,ale čeho je moc toho je příliš.Vždy něco začne a vždy končí,skončil jeden kalendář začne druhý.

tom004

Klidně ať přijde. Alespoň bude konec, a klid. :)

SajmonModer

Jednou ten jejich kalendář prostě skončit musel, ne? ,)

Elk

Je zřejmé, že s medializací tohoto datumu bude otázek tohoto typu přibývat.
Můžeme o tom polemizovat, můžeme stím i nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se proti tomu dá dělat.
Podívejte se na tento dokument a udělejte si obrázek. Vše ale s rezervou.

Zdroj: http://www.uloz­.to/8581897/2012-mayska-proroctvi-a-kruhy-v-obili-mayan-prophecies-and-crop-circles-avi