Spiritus

Myslíte si,stejně jako na novinkách.cz, že lidi z Loveparade jsou jen smažky?

Doplňuji:
A jestli ano,tak proč?

Nejlepší odpověď
kropitko

většina co chodí na techno a nemusí být zrovna z Loveparade…

Další odpovědi
mirka151

no jasně

fira

Ne určitě tam nejsou jenom smažky.Jsou tam všichni kteří se chtějí bavit.

Bumbes

Já osobně bych si asi také musel nějakou tu „extázi zobnout“, abych vůbec vydržel tu mozekvymývající, jednotvárnou, psychedelic music.
Proto se raději takovým podnikům zdaleka vyhýbám.

iwetax

Určitě ne, kdyby to bylo u nás nebo v oklí města, tak se tam jdu taky podívat.