mosoj

Myslí to Ministerstvo financí vážně ?

Včera nás média informovala o tom, že se EET nebude týkat opravdu malých živnostníků s ročním obratem
do 250 000 Kč. Dnes se informace upřesnila a podmínka zmíněného obratu byla doplněna o podmínku placení daní paušálem. Tohle ale již přesahuje všechny meze. V letošním roce uplatňuje danění paušálem 50 !! ( slovy padesát) živnostníků v celé republice.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud vím, tak tyto změny byly zatím jen navrženy, ale schváleny nejsou. Ministerstvo to ale myslí opravdu vážně. Pokud nic jiného, přinutí některé platit alespoň paušál