Green

Myslete že je Samsung Galaxy S2 dobrý mobil ?????? (dárek teenagerovi ?)

Nejlepší odpověď
www

Jde o to, jak je uživatel ‚mobilově‘ zdatný.
Pro běžného uživatele bez závislosti na věku jsou to zbytečně vyhozené peníze.
Zkušenost

Další odpovědi
ondra07

Ne, že dobrý, on je přímo skvělý, dokonalý !!! Vždyť je to nejlepší mobil současnosti, co víc si přát. Nejnovější systém Android 2.3, 4.3 " led display, 8 mpx foťák, 1.2 Ghz procesor a mnoho dalšího …
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-i9100-galaxy-s-ii/specifikace/ Pro teenagera je možná až moc dobrý, bál bych se, abych si ho nerozbil :)) Ale jestli už mu ho opravdu koupíte, tak bude opravdu nadšen, to mi věřte :)

anonym

prakticky je to ten nejlepší mobil jaký dnes můžete sehnat, podle mého názoru svého teenagera maličko rozmazlujete 🙂

Tento telefon funguje diky opravdu hodně výkonnému dvoujádrovému procesoru a 3D akceleratoru jako kapesni herni konzole. Má hodně slušný fotoaparát, dá se použít i jako HD videokamera. Bez problémů přehrává filmy z karty nebo z domácí počítačové sítě (wifi)

tuhle idylku může narušit jen představa padajícího telefonu z rukou nešiky. Pád třeba na tvrdou dlažbu totiž velmi pravděpodobně nepřežije. V tomto ohledu existují daleko odolnější kousky – například XPERIA ACTION nebo MOTOROLA DEFY+

roco888

Souhlasím s příspěvky přede mnou – kupovat teenagerovi Galaxy S II je víc než rozmazlování..... To vypadá, že v 18 dostane Ferrari.

DDarent

je to dobrej mobil, ale sou i lepší.....
Samsung galaxy Nexus
Samsung galaxy Note
a proč nepočkat na Samsung galaxy S3, nebo Iphone 5?