ReHu

Myjete nádobí každý den? A odpadk. koš vynášíte také denně? A jak často čistíte např. kávovar?

http://www.stre­am.cz/video/567716-nevidany-bordel-v-byte

Odpovědi
Jikra

Myčka 1× za 3 dny, koš jen když je plný a konvici tak 1× za 14 dní.
A pěkně v klídku.

dědapetr

Nádobí myjem každý den a koš vynášíme jak je plný někdy i 2× denně,kávovar po použití,várnou konvici 1× za14dní,podlahu stíráme každý den a prach utíráme každý druhý den.Po vnučce uklízíme každou chvíli.

tom004

Ač několik desetiletí ženatý,uvařím,umeju nádobí,vynesu koš. Vše bez problémů,ale jakmile začne manželka vytahovat ze skříně vysavač,se slovy „v kolik mám přijít“, „zbaběle“ opouštím byt.

Ella

nádobí každý den, i víckrát denně, podle potřeby, koš vynášíme podle potřeby, kávovar nepoužíváme

Pralinka1979

Nádobí myje myčka 🙂 většinou 2× denně. Koš vynáším denně 2–3×. Kávovar samozřejmě po každém použití a vysávání + vytírání denně. Jsem otrok naší domácnosti 🙂