Můžu vám ještě poděkovat?!

Chci vám poděkovat také za gratulace k výročí svatby.Já vím,je to tak trošku osobní věc,ale proč to neříct světu,že : http://www.you­tube.com/watch?v=qQVO­iGs7SPU&featu­re=player_embed­ded
Doplňuji:
Přijdete? Jste zváni!!! http://img.na­dapenny.com/t20/112­47/nadap125443252­790232.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

Kdes byl, když jsme se tu všichni mohli strhat, abychom ti popřáli.
Dokonce se tu o tebe poprali a stal ses příčinou 3. světové vyhlášené od iv.
Doplňuji:
P.S. Iv si zase vymýšlí, od ní se prostě nadá odpoutat a to ostatní je jen takové nevinné škádlení, abych předešel ponorkové nemoci
a manželskému stereotypu.

Další odpovědi
anonym

Barbakane , muzete a ja dnes mam nekolik smutku … ;-( , ale i jednu radost ( listky na fotbal ) .. a ted vecer se rozvadim , zde na odpovedich ;-( … Dr. Axl uz me nechce .. chce radsi Deli a ja jsem chudinka smutnoucka , ale preziji.
Vy si to jeste vecer uzijte a dejte nam zitra vedet .. do jine rubriky. ! Alespon si holt " o tom " budu jen cist ! ;-( beeee. -iv-

hanulka11

Přicházím k bohatému stolu a ještě jednou moc popřát vám oběma a jelikož jsi připravil opravdu skvělé pohoštění zůstanu chvíli s těmi co ještě přijdou.Dík

tom004

Dík za pozvání.Je to nádhera.A,to všechno,jsi vytvořil „vlastnopařátně“? Nebo je komplet virtuální tvorba?

barnajka

To sushi mi nesežerte všechno!!!! Aspoň kousek mi nechte, prosím prosím… Už dávno se chystám, že ho ochutnám, ale nechce se mi vypláznout tolik stovek za pár sekund gurmánskýho orgasmu :D
Ale když barbakan nabízí zdarma… Víte, jak se to říká: hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere :D

iv: ty nesmutni, prosím… :(
Dneska na tebe myslím, kudy chodím – copak ty tu spirituální podporu necítíš?!?! :(( :))

tome, ty „pařáty“ byly hooodně dobrý. Dala bych hned deset palečků, ale nejde to :DD

anonym

Jo,jo,přišla jsem pozdě…prázdný talíře,politý ubrusy,vajgly na zemi…To byla oslavička ,co?Kdo pozdě chodí…

anonym

Dr.Axle,byl jsem s manželkou na romantickém výletě a proto ta odluka.

anonym

http://img.na­dapenny.com/t20/112­47/nadap130016365­360231.jpg

anonym

OK, už se tu ženský domýšlely tajuplné konspirační konstrukce.