Pokročilý

Můžu trpět něakou nemocí když mám potřebu furt něco občůrávat (podvádět)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Bronzový

Narozdil od tech co nepodvadi se aspon mate v zivote sanci nekam dostat...pokud budete podvadet chytre

Další odpovědi:

Bronzový

To,že jsi ochotná to přiznat je přinejmenším "polehčující okolnost",ale neznamená to,že jsi vyhrála,často to takto delikventi dělají , aby mohli páchat další a horší skutky.Jako by si tím vytvořili jakýsi precedens k další své " č i n n o s t i " !

Zlatý

No v první řadě podvádíš tím sama sebe - jsi asi nevyrovnaná a nejistá sama sebou.

Pokročilý

Ano ta nemoc se jmenuje čecháčkovství. U nás je holt stále zakořeněno, že se vyplatí podvádět a kdo nekrade okrádá rodinu a podobné keci. Holt to bude tvat ještě nekolik generací než se ta naše česká mentalita trochu narovná

Zlatý

ne, naopak jste vhodny betatester a systemovy analytik, hledate zneuzitelne skuliny v nedokonalem systemu :-)
Doplňuji:
system by mel byt nakonec vyladen tak, aby podvod neumoznil.
Beta testeri jsou velmi uzitecni :-)

Bronzový

Jistě, doporučuji návštěvu u psychiatra. Tohle se zhoršuje a roste z tebe budoucí podvodník

Zlatý

Ano. Ale je to léčitelné. Za nějakou dobu přijdeš na to, že vše, co dáš, se ti mnohonásobně vrátí. I v případě podvádění.
Někdy to tak nevypadá, ale to se jen tak zdá, protože někdy to déle trvá.

Bronzový

Trpíš nemocí zvanu Podvodník Nečestný.

Pokročilý

Jestli už to nyní neplatí tak určitě budeš také časem krást a většinu věcí s tím spojených,budeš tyto záležitosti postupně brát za běh svého života.
Začni se léčit co nejdřív protože ty konce jsou zoufalé!
Mirlin

Diskuze k otázce

Zlatý

Pájo

Může to také být histrónská porucha osobnosti.
http://ografologii.blogspot.cz /…

Histrionská porucha osobnosti (F60.4) - Wiki

dřívější názvy: osobnost hysterická, osobnost psychoinfantilní (pozn.: histrion = herec, kejklíř, komediant)
charakteristické znaky:
sebedramatizace, teatrálnost, přehnaný projev emocí, nedostatečná racionální kontrola
vyhledávání vzrušení, při kterém je postižený středem pozornosti, egocentričnost, nápadný vzhled a chování
sugestibilita, citová zranitelnost, mělká labilní emotivita
častá manipulace s druhými pro dosažení vlastních cílů, nedostatek ohledu na druhé, intrikuje
aktivita, společenskost, trvalé vyžadování ocenění
koketérie, soustředění na fyzickou přitažlivost
stálá nespokojenost s tím, jak věci vypadají, neustálé problémy v mezilidských vztazích
vnitřní přesvědčení a logika: "Druzí si mě nebudou vážit pro mě samotného. Když nebudu zábavný, nebudu pro druhé přitažlivý. Když se budu chovat dramaticky, získám pozornost druhých a jejich přijetí. Jsem velkolepý. Lidé jsou tady proto, aby mi sloužili nebo aby mě obdivovali."

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.