huxa

Můžu si vložit do iphonu 5 android?

Odpovědi
anonym

Ne, je to stejné jako by si chtěl nainstalovat do Mac Windows.

jpau

No, vzhledem k tomu, že je android opensource tak si dovedu představit, že to už někoho napadlo a nějaká portace existuje. Problém je v tom, že pokud se dobře pamatuji, tak iPhone používá nějaký vlastní čip (ono to nebude zas tak odlišné od ARM, ale bude to věc, kterou si jiný výrobce koupit nemůže). Jinak v této souvislosti jsem našel článek na rootu, který tuto skutečnost popisuje – takže jsi lenochod: http://www.ro­ot.cz/clanky/an­droid-uz-bezi-i-na-iphone/

Jen pro úplnost, současné počítače od Apple jsou na normální architektuře od Intelu (tzn. ne PowerPC) – z toho plyne, že Windows (aj.) na nich běží naprosto bez problémů. (přechod od PowerPC na x86 byl někdy kolem roku 2006)

Fantom Nasty

Můžeš!!!ale musíš ho Hacknout!

huxa

l564-tak sem si myslel, že tomu rozumíš, ach jak jsem se mýlil…

jpau-mockrát děkuji :)