Tomas001cz

Můžu si pořídit nového osmáka degu k druhému?

Choval jsem dva osmáky degu a jeden mi umřel, a ten druhý už nějaký čas žije sám. Když si pořídím nového tak zvyknou si na sebe?

Odpovědi
Braník

Myslím,že nového přítele nebo kamarádku rád osmák degu přivítá,neváhej a kup ho.

weronika

podle mého jedinec od jedince.
Taky záleží na pohlaví.
Když si to nepohlídáš můžeš čekat i malé osmáčata :))

jestliže již jednou byl v páru, mohl by si na to zvyknout lépe.

Pepa88

Kup a co možná nejdříve… Jsou to společenská zvířata a samotou trpí…

Možná se na začátku budou trošku prát – přece jen, hlodavci jsou teritoriální zvířata. Ale většinou to je OK… Kdyby nebylo, dát od sebe a postupovat některým návodem na internetu (společné pachy, žádné domácí prostředí ani pro jednoho při seznamování aby druhý nebyl vetřelec, atp.)

Martin1001

Určitě ano, aspoň nebude sám/a! :)
Zvyknou si na sebe, neboj. ;)