Pajena

Můžu si na rodiče stěžovat?

Můžu si stěžovat na rodiče za facku atd Kvůli sestře!
Třeba soudně,policie nebo sociální pracovnice?

Nejlepší odpověď
annas

Vždyť jste psala, že je všechno s rodiči v pořádku.

Nevím, jak silnou facku jste dostala, i když zřejmě se zpožděním, ale to je docela mírný trest, když kvůli vypití sava skončila sestra v nemocnici , nedávno dotaz na to, zda můžete skončit ve vězení za ublížení na zdraví , opět své sestře.

Rodiče by se spíš měli obrátit na policii, nebo sociální pracovnici a informovat, jak sestře ubližujete, jak se chováte na této stránce, zřejmě i na sociálních sítích, jak hazardujete se svým zdravím, zneužíváte školní léky atd.

Váš slovníík rovněž nesvědčí o etickém vyjadřování a dodržování pravidel slušnosti.

Další odpovědi
Edison

Tak můžeš. Ale počítej s tím, že pak dostaneš pořádně na zadek, což už, mimochodem, mělo hodně dávno řádně probíhat.

Mc Merkurion

… to můžeš, a dokonce by to chtělo, protože řešit to obyčejnou fackou, když tě měli seřezat jak žito, je blbost …

aliendrone

No jistě že ANO! Na nic nečekej a utíkej na Policii ČR! S trochou štěstí budeš rodičům odebrána z péče a ubytována v děcáku, kde ti multikulturní vrstevnice ukáží, jak vypadá „pořádná sranda“! Myslím, že by sis tu legraci mohla pamatovat do konce života (což v takovém zařízení u spousty chovanců trvá řádově týdny, max. měsíce) Držím palce! :D :D :D

ahold

Po několika tvých otázkách jsem na ně přestala reagovat. Ale teď udělám vyjímku.
Tobě by rodiče měli zafackovat uši do hlavy. Ty ses tedy povedla.

Kryšpín

Klidně je demokracie, humanisti, ochránci práv a další vymoženosti, ale předem se poradit na tel. čísle 284016666

dubraro

Jestli chceš mít rodiče v kriminále a sebe v pasťáku, tak jen do toho.

da ny

Už jste byla u toho psychiatra?
Škoda rány, která padne vedle…
Možná by Vás měli popotahovat za týrání/vydírání rodinných příslušníků.
Pro Vás (podle tohom jak se zde projevujete) existují 3 možnosti:

  1. Pomoc psychiatra
  2. Dětský domov nebo pasťák (sbalte se a přestaňte tyranizovat rodiče)
  3. Těžko říci, zda a kdy „dospějete“ a navštíví Vás zdravý Rozum (hlavně aby se dočkali i Vaše rodiče a ve zdraví přežili Vaše excesy)..:

ivzez

Můžeš se obrátit na OSPOD.

Ovšem počítej s tím, že až jim rodiče řeknou, že už jsi (minimálně)
dvakrát přizabila svou mladší sestru, bude OSPOD řešit tebe.
Pravděpodobně se obrátí na policii, protože má oznamovací povinnost.

Gestas

Pokud tě nebijí systematicky, tak to nech tak. Patrně jsi z toho velmi rozrušená a chceš se pomstít, ale až vychladneš, bylo by ti to líto.

Edison

Ahold: Jsem to nechtěl napsat tak natvrdo… A měli to dělat už dávno.