kuřecí

Mužu si do nokie stáhnout android?

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud máte Nokia N9, tak ta možnost existuje, nicméně telefon není úplně použitelný, některé součásti jako fotoaparát nefungují.
Další možností je počkat si na Nokia X, X+ či XL, kde Android je, nicméně hodně upravený, bez služeb Google.

Osobně si však myslím, že existují mnohem lepší operační systémy, například Windows Phone, toho času nativní operační systém Nokia Lumia.

Další odpovědi
Beer4Real

Jak stáhnout? To není aplikace, ale systém.
Nokia má svůj vlastní vyladěný pro její telefony.
Ti vyjde líp kupit mobil s droidem než pokoutně přehrávat systém ;)

Majkl95

Radím ti nedělej to páč Android je balast ;) a je spomalený, seká se ;)

Irisa

Změnit os v telefonu? O tom jsem tedy ještě neslyšela… určitě ne :D

magorvkleci

na operačním systému Android poběží až tejko řada Nokia X

takže jestli se ptáš, jestli si dneska do svojí současný nokie můžeš stáhnout a pustit aplikace, které chodí pod Androidem, tak ne – teda stáhnout ano, pustit ne