flodur

Můžu se rozloučit.

Zítra se stěhuji a zatím tam nemám internet.Bylo mi tady s Vámi moc dobře a Všem moc dekuji.Snad někdy příště.Ahojky!

http://www.you­tube.com/watch?v=1Zw3KF_­Pf0o&feature=re­lated

Odpovědi
anonym

at se vám v novém bydlišti líbí a daří,brzo se vratte mezi nás

Miroslavst

Bylo mi tady s tebou hezky a doufám, že se brzo vrátíš. Připojit internet je otázkou pár dnů.
Tak se zatím měj hezky a nezapomeň.

BEAES

Super písnička na rozloučenou, snad to nebude dlouho trvat a bude v novém působišti net, tak brzy naschledanou.

hanulka11

myslím,že to bez nás dlouho nevydržíš a my ale taky ne, tak se budeme těšit na brzkou shledanou zase tady a hezké nové bydleníčko přeji

annas

Flodure, mějte se hezky a díky za podporu.

poa.li

Hodně zdaru…

anonym

Tak at Vam tam je jak v raji,dobre a fajn,tesim se,ze nezapomenete.

Jahoda

To je blbý, jelikož u Vašich obrázků jsem se někdy dost zasmála.

Ať se Vám v novém bydlišti líbí a brzy si pořiďte internet, ať nás tu můžete zase navštěvovat :)))

Přeji hodně štěstí a krásné dny ;))
Doplňuji:
Ještě přikládám „moji“ písničku. :DD

http://www.you­tube.com/watch?v=LAz­x_z7N6YE&featu­re=related

ReHu

Ahoj, ahoj, Měj se tam kdesi moooc dobře a brzy se vrať.

P.S. Chtěla jsem ti vložit na rozloučenou písničku, aniž jsem se podívala na tu tvou. A těsně před vložením odkazu, když jsem tu tvou omrkla, jsem zjistila, že jsme měli stejný nápad 🙂.

Tak tedy někdy příště 🙂.

iceT

Hodně štěstí v novém domově doufám,že brzy nashledanou…

Elk

Tak Vám přeju hodně zdaru a brzký návrat mezi nás!!! A ať se Vám tam hezky bydlí!

panenka

Tak at se ti tam flodure líbí a brzy se nám tu ukaž

Terryle

Přeju, ať stěhování proběhne co nejhladčeji, zabydlení a rozkoukání taky tak, a ať se hlavně v novým bydlišti líbí. A budem tu na Tebe čekat! Naviděnou :o)

kropitko

Tak si rychle pořiď net,,,,a koukej se vrátit.
Jen mám obavu, že si tuto zprávu už nestihneš přečíst,,,já tu včera už nebyla, pa, pa, ☹