Avatar uživatele
zjentek

Můžu rozhodovat o financích a řídit auto, když mám infantilní sloh?

nemyslím sloh jako styl, myslím sloh jako jazykový cvičení (asi to mělo být v kat. literatura) ..původně jsem si myslel, že mnou popisovaný činnosti může dělat každej, kdo má prachy a OP, ale co když je to jinak ..zajímal by mě názor i třeba nějakýho intelektuála a nebo případně právníka, jak ti se na věc dívaj ,)
Doplňuji:
tak vzhledem k tomu, že dokážete vášnivě rozpoutat diskuze, kde sloh nic moc a jistě máte i auťáky, tak jsem si spočítal, že asi můžu ..dík

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga, Nazdar Bazar před 3532 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Co se týče práv, musíš mýt super gramatyku, musýš šetřyt bensínem, a především vlastnit psa. Za předpokladu že zasáhne pes do rozpočtu tak výrazně, že je nutno vyhledat odborníka, jezdit autobusem je tak podřadná a ponižující záležytost že radši hodíš pejska na pekáš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

1 – Pokiaľ rozhodujete o financiách vlastným rozumom a nie slohom, kľudne môžte byť aj ministrom financií
2 – Ak budete riadiť auto slohovými prácami a nie rukami, zle dopadnete. Ale až tak ďaleko technika ešte neprišla… takže, ak budete používať ruky pri riadení, ako aj iní šoféri, môžte aj kočírovať auto, aj si pri tom recitovať básničky, čo rozprávať eseje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Aneta9874

ahoj nechápu vůbec proč bis nemohl moje kamaratka pise hrozne a ma taky ridicak a normalne vlastni auto jako hezky mi jezdime spolu normalne na vilety nekdy i mim autem ale ja mam maliho pežota aby moc nezralo benzin vichazim vzdicky od vejplaty k vejplate ale podle zakona muze ridit auto kazdy komu nebila soudem sebrana svepravnost jako pripoustim ze nekterim lidem tady bich asi zakazala ridit a sebrala občanku ale pokut jezdis dobre a moc nebouras tak proc ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

Ty parchante jeden flejmovací, takhle chudinku Anetku vyprovokovat…navíc pozor, projev se velmi podobá na českí dějiny (aka Řezníka).
Doplňuji:
Martina Pohla teda…a navíc dle odpovědí je neslučitelné takovéto psaní omylem, jelikož „Aneta“ čte i jiné než svoje texty a musí si tudíž uvědomovat, co je špatně (napsala o zákoně, který musela hledat a tudíž ho i částečně číst…v takovém případě by to trvalo několik možná i hodin, ale netrvalo)

Upravil/a: rigormortis

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Záleží na tom, proč je sloh infantilní.
Je-li to „pro zábavu“
a jinak Vám to myslí normálně,
nevidím důvod, proč ne…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rigormortis

Grammarnazi?

před 3532 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek