Rokio

Můžu říkat na veřejnosti veřejně Aláh Akbar?

Nechci za tohle skončit ve vězení, ani na psychiatrii. Co mám pro to udělat?

Odpovědi
Ametyst

Radši mlčet. 1) Mohl bys skončit na psychiatrii 2) Mohl bys dostat přes hubu 3) Mohl bys potkat nové “kamarády”, kterých se už nezbavíš, a kteří tě zatáhnou do průšvihu.
Ani teroristi při moskevském útoku si nevzpomněli, že je alláh velký, a mlčeli.

Pepa25

Ametyst: jak víte, že to nekřičeli? Vy jste tam byla?

Ametyst

Pepa25: Nejsem majitelkou brainwashingové televize, která vysílá jen pražské provládní názory bez ověřování faktů. Nejsem závislá na češtině, a umím si informace najít. Pro konzumenty předžvýkaných zpráv je to asi příliš pracná a časově náročná metoda, ale čím dál více lidí už přestalo prolhanému mainstreamu věřit.