paletka

Můžu odhlásit syna z trvalého bydliště když je ve výkonu trestu?

Nejlepší odpověď
William2

Myslím si, že to lze. Zajděte na městský úřad s žádostí o „přehlášení trvalého pobytu na adresu městského úřadu“ z důvodu, že se syn na adrese svého současného trvalého pobytu dlouhodobě nezdržuje. Budou na vás zřejmě chtít podpisy několika svědků (sousedů), že tomu tak skutečně je. Bude následovat ještě pár byrokratických kroků a problém by měl být vyřešen.

Další odpovědi
anonym

Podívejte se na tyhle stránky,jsem přesvědčená,že ještě dostanete odpověď od jiného uživatele,který vám poví,co říká právo.

Zdroj: http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­fo/pravo/odhla­seni_trvaleho_by­dliste_pobytu_kom­plikace_s_prih­lasenym_postup­.html

miki69

Pokud je ve výkonu trestu, nelze odhlásit Vačšeho syna z TP.