Ella

Můžu nainstalovat kodeky i když už mám jedny v počítači? Nebudou se „tlouct“?

Dobrý večer, nainstalovala jsem si Codec Pack All in 1, ale když jsem chtěla pustit DVD, nešlo to, prý že nemám nainstalován potřebný dekodér pro DVD.
Našla jsem si K-lite Mega Codec Pack a ten je aktuálnější než All in 1.
Jenomže, All in 1 se mi naistaloval do složky Windows a když jsem ho teď chtěla odisnstalovat, tak to píše, že to může chybět jinému programu nebo tak něco (C://WINDOWS/ně­co32) a jestli chci akci opravdu provést.
Můžu to odinstalovat i přes to?
Nebo můžu naistalovat K-lite Mega codec Pack, i když All in 1 není pryč z počítače?
Nebudou se mezi sebou tlouct (jako například antiviry)?
A můžu odinstalovat Windows Media Player z počítače nebo ne?
Prosím o pomoc a radu, děkuji všem.

Nejlepší odpověď
mosoj

Kodeky nejsou antiviry. Pokud instalujete stejné pouze se přepíší no a vedle sebe jich můžete mít kolik unese počítač.
Pokud jde WMP odinstalovat tak proč ne. Ani jsem se nedíval. Pouhé smazání ale není odinstalace. Jinak ho tam klidně nechte a nainstalujte si jiný přehrávač.