ZuLeona

Mužský přechod

Zdravím, máte někdo zkušenost, co by mohlo zafungovat na problémy spojené s mužským přechodem?

Odpovědi
paul1

U mne proběhla nějako nepozorovaně, možná i proto, že v tu dobu se o ní nikde nemluvilo. Tady jsou nějaké rady:

Zdroj: https://www.mo­jezdravi.cz/ne­moci/andropau­za-4345.html

elkon

Vyšetření u odborníka (sexuolog, urolog), který určí případnou medikaci.

Luiza

Myslím, že pro chlapi nejde koupit doplněk, jako pro ženu, ale počkám si na komentáře – chlap by taky totiž něco takového potřeboval.

Milunak

Dobrý večer, doporučím tento doplněk www.drmax.cz/an­dromen-tbl-60 Užívá ho manžel a chválí si ho, navíc ho teď mají v akci.

MartaDolink

Ženský a tento doplněk je bezpečný a může se užívat dlouhodobě?

Milunak

Ano, obsahuje selen, zinek a komplex bylin, takže je ideální pro dlouhodobé užívání.

nyt foodle

Although I'm sure you'll require the knowledge from the aforementioned post, you should still learn more about the word wipe usa game genre as it's so popular right now.

zjentek

Elkon, ty bys i přírodní/při­rozené cykly existující od nepaměti léčil odborníkem.

Nic, dobrý… Já si tady jen „nahlas“ snažím představit svět, plný „odborníků“ a nebo prostě jen lidí jako seš ty a nějakou představivost mám, twl 🤦‍♂️