zjentek

Můžou vlci a lvice mít alergii na maso a nebo na nějakou jeho složku?

Kategorie kočky a psi.

Ad Drap- Lze to dohledat? Prosím o info, odkaz na studii, atp.

Nejlepší odpověď
Cenobita

Každý tvor může mít alergii na cokoli, ale příroda se s takovými jedinci rychle vypořádá eliminací. To jenom člověk si hýčká různé anomálie a odchylky.

Další odpovědi
Drap

Doposud neni žádný podobný případ na světě znám.
Dohledat to lze tak, že žádný podobný případ nenajdeš.

Mc Merkurion

…možný je všecko, slyšel jsem o koních, co měli alergii na seno…

zjentek

Cenobite, díky za jasnou odpověď. Upevnila mne v obezřetnosti před alergiky i v přesvědčení, že by jim rozhodně nemělo být poskytováno vzdělání, aby o našich zdravých životech náhodou nerozhodoval někdo, kdo měl být vlastně dávno po smrti.
Brzy se tady na webu začnu zabývat otázkou, k čemu je vlastně dobrá medicína a jestli by to nemělo mít nějaký hranice a jaký.

Dochy

Ne že bych se chtěl navážet do těch lidských anomálií, nějaká by se našla i u mně, ale v zásadě má pravdu. Šelma s alergií na maso asi dlouho nepřežije…

Mc Merkurion

…aspoň ji nebudou predátoři otravovat, když bude okusovat travičku…