Lilinka B

Můžou se v refrenu opakovat slova?

Nejlepší odpověď
HZK

V musice nejsou žádná omezující pravidla, jen by to mělo dávat smysl dynamiku.

Další odpovědi
arygnoc

pokiaľ sa to autorovi páči …

bohužiaľ, dnešné niektoré smery v hudbe skôr pripomínajú psychodelický záchvat šialeného decka mlátiaceho do hrncov plných pištiacich myší, ako niečo počúvateľného, o niektorých textoch sa nedá povedať, že sú texty ale bľabot sfetovaného autistického debila (každé zvlášť, jedno s druhým v normálnom živote nesúvisí [teda nemyslím tým, že autista je sfetovaný či debil, že feťák je autista {debil určite} či debil je autista], …).
Takže vychádzajúc z týchto poznatkov odpovedám: áno.

klob1

ano.jistě.