sofid

Můžou se používat plastové kuličky vícekrát?

Můžou se plastové kuličky použív at víckerat? Myslím ty kuličky které se používají při airosftu. Nebo to může zbran nejak poškodit?

Nejlepší odpověď
badisko

Muzou a neposkodi pokud mas kvalitni zbran :D u kvalitnejsich takze skoro u vsech je hlaven kovova a zasobnik prevazne taky tak si poloz otazku poskodi plast kov ?…ty vice kvalitni maj streva prevazne z plastu …jedina neihoda je ta ze ..pokud se poskodi kulicka muze uviznout vevnitr nebo se pri vystrelu rozleti na vice casti …se zbrani vsak nic vazneho neudela …:D

Další odpovědi
honza19hk

pokud nejsou poničené a jsou kulaté tak ano.Měly by ale být čisté,ne od bahna atd..Taky to tak občas dělám.