nikolka-101

Mužou být horory skutečností? Jestli ano tak jsem tuhá. pomoc!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!

Jednou jsme se dívali s bratrama na saw 7 a tam bylo talik vražd když ty lidi nejsou jak andílci tak tam byli potrestaní vraždou.

Nejlepší odpověď
tom004

Kam se horory hrabou na skutečnost.Jsou­,jenom slabým odvarem toho,co skutečně zažíváme. 🙂

Další odpovědi
zdeny

Některé jsou dokonce natočeny podle skutečnosti ☹

anonym

Nikolko , hlavne si dnes v noci zavrete poradne okna a dvere !!! 🙂 -iv-

DDarent

horor je slabý oproti skutečnosti!!!
zkuste zkouknout romantickej film hory mají oči 2 a uvolníte se!!!!!!

hanny 2

Jeden policajt z kriminálky řekl,že kdyby lidi věděli,co všechno se děje,tak by nevylezli z baráku ani vynést smetí do popelnice.Takže doopravdy se dějí ty skutečné horory!

arygnoc

a Oslo?
to je slabej horor?

gnosis

bacha na prostor pod posteli a na velkou zavrenou (nebo pootevrenou) skrin … tam se vzdycky neco deje … 😉