ReHu

Muži – co máte rádi? Ženy – co preferujete?

http://www.stre­am.cz/video/517486-v-podvazcich-korzetu-i-bez-kalhotek-nemravny-svet-neglize

Nejlepší odpověď
anonym

tak pěkné spodní prádlo k ženě patří někdy si vemu i podvazky,žena má být ženou

Další odpovědi
Miroslavst

no já podvazky nenosím :D

ten který je

Mne se líbí ženy co mají v létě pěkné šaty kratšího střihu.

vecernice

Já se v tom musím hlavně cítit pohodlně.Někdy je docela problém koupit pěkný a zárovenˇ pohodlný prádlo.Podvazky jsem na sobě měla jen jednou a to na maškarním.Tím nechci říct,že by se mi to nelíbilo,naopak .

nabubindes

já potřebuji kontakt, rozhovor, žena mně musí zaujmout, prádlo patří k ženě, jako já nosím trenky, jeto souhra více maličkostí které v ten okamžik dávají zajímavý a vzrušující celek.

BIGFOOT

MĚ SE LÍBÍ KVALITNÍ A DOBŘE PADNOUCÍ SPODNÍ PRÁDLO,ALE TAKOVÝ TO „KOŇSKÝ POSTROJ“ TO TEDA NEMUSÍM. NEMÁM RÁD ŠLAPKY.ŽENA MÁ BEJT ŽENOU CELKOVĚ A NE ABY NOSILA TAK SLUŠNĚ ŘEČENO PŘÍZEMNÍ PRÁDLO.BIGFOOT