zjentek

můžete mi seriózně odpovědět a ne smazat to?

jak to, že v této otázce http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-za-latku-v-metanolu-zpusobuje-oslepnuti odpovídá Drap ve slovenštině a odpověď je definitivně typická pro uživatele kri kri, který též často odpovídá pod nickem anonym. Utíká mi na odpovědi.cz něco?
Doplňuji:
drap: dobrý, budu věřit ,) ..ale ta odpověď z enciklopedie- typický kri kri, jako bych jej slyšel ,)

Nejlepší odpověď
Drap

Skutečně jsem to odpovídal já, jen jsem kopíroval několik vět ze slovenské Wikipedie. Osobně bych si nedovolil používat slovenštinu. Sám vím, že nikomu nedělá dobře, když mu někdo mrví rodný jazyk.
Taqkže, nehledej v tom nic jiného. Nejsem kri kri ani nikdo jiný. Vystupuji pouze pod jedním nickem
Doplňuji:
http://sk.wiki­pedia.org/wiki/Me­tanol

Další odpovědi
briketka10

kri kri má deaktivovaný profil a odpovídat
nemůže jedině led zde hovoří slovensky a
několik nicků též, ale neznám jejich jména..

led

Zjavne vám uniklo, že ide o citovanú odpoveď zo slovenskej wikipédie.
PS.
ak sa pozriete na moje odpovede, tiež si dovoľujem niekedy použiť češtinu miesto slovenčiny. Vtedy ide buď o citát, alebo príspevok je výstižnejší, zreteľnejší v češtine.